PÁLYÁZATI FELHÍVÁS NEMZETI FELSŐOKTATÁSI ÖSZTÖNDÍJRA 2021

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rektora pályázatot hirdet a nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elnyerésére a 2021/2022. tanévre. A pályázat célja a kiemelkedő tanulmányi eredményt elérő, illetőleg szakmai területen kimagasló munkát végző hallgatók támogatása.

Benyújtási határidő: 2021. július 1.

A pályázatokat kizárólag a Neptun-rendszeren keresztül lehet benyújtani. A pályázat leadása a HWEB-en keresztül az ügyintézés menüpontban kezdeményezhető. A Neptun-rendszerben való pályázás menete sematikusan a következő: HWEB > Ügyintézés > Kérvények > Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj.

Oktatási és Tanulmányi Iroda

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj 2021-2022. tanévre intézményi végleges rangsor.pdf
PDF letöltése
Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj 2021-2022. tanévre intézményi előzetes rangsor.pdf