NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
LUDOVIKA

Álláslehetőség a Nemzeti Információs Központnál

Budapesti székhelyű költségvetési szerv keres felsőfokú végzettséggel rendelkező elemző munkatársat, teljes munkaidőben.

Szeretsz olvasni, emellett napi rendszerességgel követed a napi bel-és külpolitikai eseményeket?  Csatlakozz és légy részese a NIK csapatának!

Feladatok:

·       a rendelkezésre álló adatok, információk alapján politikai, gazdasági, témájú elemzések készítése a megrendelő által igényelt témakörökben

·       az adatok, információk szerzésére feljogosított együttműködő szervek felé információ igény megfogalmazása, pontosítása, részletezése,

·       visszajelzés a kapott információk felhasználhatóságáról

·       nyílt forrásból elérhető információk felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·       logikus, analízísre és szintézisre képes gondolkodás, lényeglátás

·       nyitottság, széleslátókörű gondolkodás

·       következtetésre való képesség, problémamegoldó készség

·       széleskörű tájékozottságra való folyamatos igény

·       MsOffice programok készségszintű használata

·       felsőfokú, szakterülethez relevánsan köthető végzettség/levelező tagozaton szakmai gyakorlat teljesítése (határozott időre kötött együttműködési szerződéssel)

·       legalább egy idegen nyelv felsőfokú ismerete

·       megbízhatóság, bizalmas adatkezelés

·       büntetlen előélet

·       magyar állampolgárság, állandó belföldi lakóhely

A feladatkör ellátásához szükséges nemzetbiztonsági ellenőrzés elvégzéséhez való hozzájárulás és az ellenőrzés kockázatmentes szakvéleménnyel záruló elvégzése.

Alkalmazási forma: hivatásos állományban (2015. évi XLII. tv., Hszt.)

Munkarend: hivatali (hétköznapokon 7:30 - 16:00-ig, pénteken 13:30-ig)

Bérezés: kiemelt bérezés

Jelentkezéshez szükséges:

·      személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai önéletrajz (időrendben tartalmazza a korábbi beosztásokat, szakterületeket, a munkaköri kötelezettségek főbb tartalmi elemeit, továbbá a meglévő iskolai végzettségeket és egyéb képzettségeket, ismereteket, szakmai tapasztalatokat) és motivációs levél

·      az állami, szakmai iskolai végzettséget, nyelvtudást igazoló bizonyítványok másolata

·      nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik

Jelentkezésed a hr@nik.gov.hu email címünkre várjuk.