20 év után újra együtt az 1995-ben a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia Határőr osztálya

2015. október 2-án és 3-án újra találkozott a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia Határőr osztálya. Az osztálytalálkozót Rada István ny. határőr alezredes úr szervezte meg egy a Nagykanizsa közelében lévő vendégházban.

A volt osztálytársak beszámoltak egymásnak az elmúlt évek eseményeiről, sorsuk alakulásáról. Összességében megállapítható, hogy mindannyian megállták helyüket az életben, valamennyien egyet értettek abban, hogy az iskola elvégzése meghatározó szerepet játszott a pályafutásukban.

A találkozón részt vett Prof. Dr. Sándor Vilmos ny. hőr. ddtbk úr is, aki abban az időben a Határőr tanszék vezetője volt.

A résztvevők elhatározták, hogy ezt követően minden évben találkoznak egymással, a legközelebbi találkozó Horpácson lesz 2016 októberében.

Szervezők