Partneriskolák

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem 2019-ben elindította a Ludovika Partneriskola Programot, amelynek célja, hogy a Partneriskolákban dolgozó pedagógusok és diákok az Egyetem által kínált programokon széles körű és hasznos ismeretekkel gazdagodhassanak, továbbá az Egyetem oktatói és hallgatói is bekapcsolódhassanak a Partneriskolák szakmai programjaiba.

A Ludovika Partneriskola Programhoz csatlakozott középiskolák:

  • A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium és Általános Iskola
  • AM Dunántúli Agrárszakképző Központ, Csapó Dániel Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  • Altisz Alapítványi Gimnázium
  • Arany János Református Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
  • BMSZC - Verebély László Technikum 
  • Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium 
  • Bocskai István Református Oktatási Központ – Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium   
  • Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
  • Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
  • Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
  • Budenz József Alapítványi Gimnázium
  • Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Szakgimnázium
  • Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium
  • Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
  • Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Technikum és Kollégium
  • Dorogi Zsigmondy Vilmos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
  • Dr. Mező Ferenc Gimnázium
  • ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
  • EURO Baptista Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola
  • Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
  • Érdi TK - Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
  • Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium
  • Fővárosi Iskolaszanatórium Általános Iskola és Gimnázium
  • Győri Szakképzési Centrum - Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Gyulai Szakképzési Centrum
  • Gyulai SzC - Harruckern János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
  • Gyulai TK - Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium
  • Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
  • Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola
  • Kaposvári SzC Eötvös Loránd Műszaki Technikum és Kollégium
  • Karcagi Tankerületi Központ - Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola
  • Kazincbarcikai TK - Gomba Levente Gimnázium
  • Kecskeméti Szakképzési Centrum
  • Kecskeméti SzC - Gáspár András Technikum
  • Kempelen Farkas Képesség- és Tehetségfejlesztő Alapítványi Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
  • Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium
  • Kiskunhalasi SzC -  Dékáni Árpád Technikum
  • Kiskunhalasi SzC - Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
  • Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
  • Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
  • Külső-Pesti Tankerületi Központ - Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium
  • Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
  • Magyar Műhely Általános Művelődési Központ
  • Mátyás Király Gimnázium
  • Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  • Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  • Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  • Nyíregyházi SzC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma
  • Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  • Pápai Szakképzési Centrum Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  • Pápai Tankerületi Központ - Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimnázium
  • Péceli Integrált Oktatási Központ Általános Iskola és Gimnázium
  • Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  • Qualitas Gimnázium
  • Ráckevei Ady Endre Gimnázium
  • Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Siófoki Szakképzési Centrum
  • Soproni SzC Hunyadi János Középiskola
  • Szegedi SzC - Csonka János Technikum
  • Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
  • Szekszárdi Tankerületi Központ - Dunaföldvári Magyar László Gimnázium
  • Székesfehérvári Szakképzési Centrum
  • Székesfehérvári SzC Jáky József Technikum
  • Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium
  • Szent László Általános Művelődési Központ
  • Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium
  • Szerencsi SzC - Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma
  • Szerencsi SzC - Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium
  • Szombathelyi Tankerületi Központ Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium
  • Vajda Péter Evangélikus Gimnázium
  • Varga Katalin Gimnázium
  • Váci SzC - Madách Imre Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma