Aktualitások

Kreatív Tanulás Program Szakmai Napok

A Kreatív Tanulás Program (a továbbiakban: KTP) 2022. december 1-jén és 2-án (csütörtök-péntek) ismételten megrendezi rendhagyó, ugyanakkor hagyományteremtő rendezvényét.

A KTP Szakmai Napok keretében Egyetemünk oktatóinak bekapcsolódását kérjük a KTP Szolgáltatási Kosara keretében meghirdetett 6 órás kiscsoportos oktatói fejlesztési programokba.

A workshopok leírásai ITT érhetők el.

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési programok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

A regisztrációkat 2022. november 21-ig  várjuk a Kreatív Tanulás Program Szakmai Napok regisztrációs linken.

Kreatív Tanulás Program Módszertani Teadélután

A Kreatív Tanulás Program keretében és a Kreatív Tanulás Osztály szervezésében 2022. szeptemberétől Módszertani Teadélután címmel rendezvénysorozatot indítunk, amely eseményre minden hónap utolsó szerdáján kerül sor.

A novemberi alkalmon az Egyetemünkön folyó oktatásmódszertani átalakítás során rendre előkerülő értékelés és számonkérés témája kerül megvitatásra Dr. Hülber László, a BGE Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar Pedagógiai Tanszékének főiskolai docensének, és az NKE kari képviselőinek részvételével. Az eseményen az egyes karok jógyakorlatai, problémái és nehézségei is megvitatásra kerülnek.

Az esemény időpontja: 2022. november 30. 16:0017:30

Az esemény helyszíne: Orczy Úti Kollégium földszinti A-B multimédiás terem

A Módszertani Teadélután első alkalmáról készült cikket IDE kattintva éri el.