Főkapitányi szemle a BRFK egykori épületében

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Alumni Közössége szervezésében találkoztak a Budapesti Rendőrfőkapitányság egykori vezető beosztású rendőrei a szervezet korábbi székházában, amely jelenleg a főváros egyik legnépszerűbb szállodája. A Ritz-Carlton hotelben tartott alumni rendezvényen külön köszöntötték a BRFK korábbi főkapitányát, Dr. Bodrácska János ny. vezérőrnagyot. Az Aulában a szálloda igazgatója fogadta Dr. Bodrácska János ny. vezérőrnagyot, majd felkísérte egykori dolgozószobájába, amely jelenleg luxuslakosztályként funkcionál. A Főkapitány köszöntötte kollégáit, majd Dr. Kovács Gábor r.dandártábornok, az NKE Oktatási rektorhelyettese mondott rövid köszöntőt és ismertette az Egyetem Alumni programját. A szívhez szóló Emlékműsorról Dr. Farkas Johanna egyetemi adjunktus gondoskodott, melynek keretében korhű fotók vetítésére is sor került.