Air and Space Law Publications

(Az oldal legutóbbi frissítése: 2021. június 16.)

HeinOnline's McGill Institute of Air and Space Law Publications

Az Egyetem által előfizetett HeinOnline adatbázisok új tartalommal bővültek.

A McGill University’s Institute of Air and Space Law (IASL - McGill Egyetem Légi és Űrjogi Intézet ) a világ első számú kutatási és oktatási közössége a nemzetközi légijog és az űrjog kettős tudományágának oktatásában és kutatásában. A Centre for Research in Air and Space Law (CRASL - Légi- és Űrjogi Kutatóközpont) mindkét szakterületen vezető irodalmat jelentet meg, beleértve az 1976-ban alapított Annals of Air and Space Law-t (Légi- és Űrjogi Évkönyvek) a kezdetektől napjainkig, emellett értekezéseket, monográfiákat és cikkeket a levegő és űrjog témakörében.

Az adatbázis 50 címet és közel 50.000 oldalt tartalmaz. Ezenkívül a tekintélyes McGill Légi- és Űrjogi Intézet közel 50 korábbi publikációját is tartalmazzal. A kiadott új címeket két év késéssel teszik közzé és a teljes szöveg elérhetõségéig indexelik a tájékozódáshoz.

A teljes címlista eléhető az következő linken.