Az NKE EKKL az ELTE Könyvtári Napon

Idén tizenegyedik alkalommal szervezte meg a Magyar Információtudományi Alapítvány és az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár a Könyvtári Napot a Trefort-kertben és a Lágymányosi Campuson, ahol közel 2000 látogató és 25 kiállító volt jelen.

Az érdeklődők megismerhették a kitelepülő könyvtárak és kiadók szolgáltatásait, lehetőségük volt beiratkozásra és tagságuk meghosszabbítására is.

Az elmúlt évek sikerei miatt ebben az évben először, de nem utoljára a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Egyetemi Központi Könyvtár és Levéltár is képviseltette magát a kétnapos könyvtári eseményen. Az érdeklődők számára Könyvtárunk apró ajándékokkal kedveskedett, valamint ingyenes beiratkozási előregisztrációt biztosított, melyet a külsős hallgatók és kutatók igen nagy számban vettek igénybe.