NavigátorVilág - új folyóirat a Könyvtárban

Könyvtárunk újonnan előfizetett folyóirata a NavigátorVilág. A NavigátorVilág érdekes és hasznos cikkeket közöl a szállítmányozás, fuvarozás, logisztika területéről, a színes kis hírekkel, egy-egy szakmai probléma részletes tárgyalásán át a terület szereplőinek interjúval történő bemutatásával.Nagyon fiatal kiadvány, 2017. januártól jelenik meg, évi 10 alkalommal. Az idei első számban olvashatunk az Amerikát átszelő önvezető nyergesvontatóról, valamint Interjút Wáberer Lívia BILK Logisztikai Zrt. vezérigazgatóval.

Kiadója a  Cargo Közlekedési Kft, amely a fuvarozás, a szállítmányozás, a közösségi közlekedés, a közlekedési infrastruktúrák, a közlekedéstechnika és a közlekedéspolitika témakörében készít szaklapokat, szervez konferenciákat és szemináriumokat. Társlapjai a KözlekedésVilág és a Vasúti VezetékVilág.

Az Egyetemi Központi Könyvtárban 2018. január-februári számtól érhető el nyomtatott formában, azonban a kiadvány honlapján a kezdetektől olvasható.