Felhívás Jelentkezési lehetőség brüsszeli tanulmányútra

2023. január második hetében két napos brüsszeli tanulmányútra nyílik lehetőség Győri Enikő európai parlamenti képviselő, Európa-tanulmányok Tanszék tudományos munkatársa felajánlásából. A látogatás során a hallgatók betekintést nyerhetnek az uniós intézmények, elsősorban az EP működésébe.

A szállást és a kiutazást képviselő asszony fedezi a sikeres jelentkezőknek, az egyéb költségek (helyi közlekedés, étkezés) az utazókat terhelik.

Ki jelentkezhet? Összesen 25 fő, akik a következő képzések valamelyikén folytatnak tanulmányokat:

-    Nemzetközi igazgatási alapképzési szak;

-    Nemzetközi tanulmányok mesterképzési szak;

-    Nemzetközi közszolgálati kapcsolatok mesterképzési szak;

-    Nemzetközi biztonság és védelempolitikai alapképzési szak;

-    Nemzetközi Biztonság- és védelempolitika mesterképzési szak;

-    Közigazgatás-tudományi Doktori Iskola Nemzetközi és európai tanulmányok;

-    illetve azon hallgatók, akik a Nemzetközi és Európai Szakkollégium tagjai.

Jelentkezés e-mailben önéletrajzzal, egy pár soros motivációs levéllel (miért fontos számára a kiutazás), valamint a felhívás adatvédelmi pontja szerinti hozzájárulás megadásával (a hozzájárulásra vonatkozó mondat beillesztése) a következő e-mail címen:

international@uni-nke.hu

Levél tárgya: jelentkezés brüsszeli tanulmányútra, hallgató neve

Határidő: 2022. november 3. 17:00 óra

A sikeres pályázókat legkésőbb 2022. december 09. napjáig e-mailben értesítjük.

Adatvédelem: A személyes adatok kezelésére vonatkozó adatkezelési tájékoztató az alábbi linken érhető el.

Amennyiben hozzájárul a személyes adatai kezeléséhez, úgy az alábbi mondatot kérem, illessze be a jelentkezéskor megküldött e-mail üzenetébe:

„A személyes adataim kezelésére vonatkozó, jelentkezési eljárással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatót megismertem. Hozzájárulok személyes adataim jelen felhívással összefüggésben történő kezeléséhez az adatkezelési tájékoztatóban rögzítettek szerint."