Külföldi szakkönyvek a központi könyvtárban

Az edinburgh-i székhelyű, Center for the Study of New Security Challenges (CSNSC) ismét jelentős külföldi kiadványokkal támogatta a Nemzeti Közszolgálati Egyetemet.

Az összesen 241 darab angol nyelvű szakkönyv visszakereshető az NKE Egyetemi Központi Könyvtár és Levéltár katalógusában, és kölcsönözhető a beiratkozott olvasók számára.

Az ajándékkönyvek teljes listája elérhető az alábbi oldalon.

A kötetek jelentős segítséget nyújtanak az NKE kutatói számára a friss nemzetközi szakirodalomhoz történő hozzáférésben; melyek között több olyan is található, amely Magyarországon egyedül az NKE könyvtárában érhető el.

A 241 kiadvány témakörei között szerepel a jelenkori terrorizmus, a kiberbiztonság, az USA, Nagy-Britannia, Kína és Oroszország külpolitikája és nemzetbiztonsága, a hírszerzés és a hadtörténet.