Adománygyűjtés az NKE-n

Tisztelt Kollégák/Munkatársak!

A NAV Bűnügyi Főigazgatóságának állományában szolgálatot teljesítő Csendes Miklós pénzügyőr alezredes Úr életének 39. évében, 2019. február 18-án elhunyt.

A két kiskorú gyermek, Barnabás és Levente –6 és 8 évesek- hosszantartó súlyos betegség után először édesanyjukat vesztették el 2018. augusztus 4-én, most pedig édesapjuk tragikus hirtelenségű halálával teljesen árvák maradtak.

A nagyobbik gyermek gyógyíthatatlan betegségben szenved, folyamatos orvosi felügyeletre szorul, ami a családra eddig is nagyon nagy terheket rótt.

A szülőket pótolni, a gyermekek és a család fájdalmát enyhíteni nem tudjuk, de rendkívül nehéz anyagi helyzetükben adományunkkal segíteni tudunk!

Az elhunyt kolléga a Rendőrtiszti Főiskolán végzett és 2013-ig rendőrtisztként szolgált

Az adományokat, a Vám- és Pénzügyőri Tanszéken, a 242. irodában várjuk 2018. március 18-án 16 óráig.

Ezt követően 3 fő jelenlétében az adományról jegyzőkönyvet veszünk fel és egy levél kíséretében futárral megküldjük a NAV Bűnügyi Főigazgatóságára.

A fentiek miatt kérjük, hogy akinek lehetősége van az anyagi segítségnyújtásra, tegye azt meg!

Köszönettel: dr. Szilágyi Emese bv. alezredes

mb. hivatalvezető