Szaktárs - próbahozzáférés magyar e-könyvekhez

Kedves Olvasók!

A Szaktárs felületen 2018. április 9. és 20. között próbahozzáférés keretében megnyitják
az intézmény számára az alábbi öt magyar kiadó portfólióját:

• Osiris Kiadó – A könyvkiadó bölcsészet-, társadalomtudományi és szépirodalmi kiadványainak gyűjteménye. Az adatbázis a következő fél évben folyamatosan bővül.
  • L’Harmattan Kiadó – Több mint 1400 bölcsészet- és társadalomtudományi szakmunkát, tankönyvet és forráskiadványt tartalmazó adatbázis. A címlista itt érhető el.
  • Szaktudás Kiadó Ház – A könyvkiadó agrártudományi kiadványainak kurrens és archív gyűjteménye.
  • Kronosz Kiadó – A pécsi könyvkiadó társadalomtudományi kiadványainak kurrens és archív gyűjteménye. A címlista itt. érhető el.
  • Mentor Kiadó – Az erdélyi könyvkiadó történelmi, néprajzi és szépirodalmi kiadványainak archív gyűjteménye. A címlista itt érhető el.

A próbahozzáférés során a mentés funkció nem elérhető a felületen.

Amennyiben észrevétele van az kiadók által bemutatott könyvekkel kapcsolatban,
kérem jelezze a konyvtar@uni-nke.hu e-mail címen.

Üdvözlettel,

Egyetemi Központi Könyvtár és Levéltár