Rendhagyó Osztálytalálkozó Szentendrén

2019. február 22-én rendhagyó osztálytalálkozóra került sor a volt  KLKF szentendrei objektumában. Az 1982-ben végzett határőr osztály tagjai a határőrtisztképzést megörökítő tábla előtt gyülekeztek, majd a főépület nagytanácskozó termében kiegészülve az ORFK-t képviselő, Dr. Dsupin Ottó rendőr dandártábornokkal és Dr. Beregnyei József határőr dandártábornokkal az osztályfőnökkel egy kis ünnepségre került sor. Az ünnepség keretén belül az Dr. Beregnyei József Dr. Dsupin Ottó ROKK vezetőtől 70. születésnapja alkalmából egy Kossuth pisztolyt és emléklapot vett át, és természetesen az osztály sem feldkezett meg a születésnapról. Az ünnepséget a tiszti étkezdében elköltött ebéd, majd társalgás követte. A tiszti étkezdében minden résztvevő átvehette a számára megcímzett, a nap eseményéről szóló emléklapot. Az osztálytalálkozó végén megtekintettük a volt főiskolánk létesítményeit.

Szöveg: Prof.Dr. Sallai János r. ezds.