Könyvtári látogatás a kari Nyílt Napok keretében Baján

Ha Nyílt Nap, akkor természetesen az Egyetemi Központi Könyvtár és Levéltár Víztudományi Kar Kari Könyvtár is bemutatkozik a leendő hallgatók, és az őket kísérő szülők, tanárok számára.

A Campus bejárásának egyik állomásaként lehetőségünk nyílt bemutatni a könyvtárat, ami az egyetem oktató, valamint tudományos munkáját, és a hallgatók tanulási folyamatait segítő szervezeti egység.

2018 januárjában két alkalommal, mintegy nyolcvanan látogattak el Bajára az ország különböző pontjáról. A jelenlegi, és a tervezett korszerű és magas színvonalú könyvtári szolgáltatások minden alkalommal nagy sikert aratnak, valamint érdeklődéssel és kitüntetett figyelemmel fogadják a jövőbeni lehetőségeket az idelátogatók.