A MKE Műszaki Könyvtáros Szekciójának elnökségi tagja lett Horváth Noémi

(Az oldal legutóbbi frissítése: 2023. június 26.)

A Magyar Könyvtárosok Egyesülete Műszaki Könyvtáros Szekciójának elnökségi tagja lett Horváth Noémi

Örömmel adunk tájékoztatást arról, hogy Horváth Noémit, az NKE Egyetemi Könyvtár HHK Kari Könyvtárának igazgatóját beválasztották a Magyar Könyvtárosok Egyesülete Műszaki Könyvtáros Szekciójának elnökségébe a szervezet 2023. évi cikluszáró és tisztújító közgyűlésén.

Horváth Noémi feladata a felsőoktatási intézmények képviselete, valamint az MKE Műszaki Szekció és a felsőoktatási intézmények kapcsolatának és kommunikációjának erősítése lesz. Ennek, a szervezet számára stratégiai fontossággal bíró területnek az irányítása sok kihívással jár, de várhatóan jó kezekbe került és meg fogja hálálni a bizalmat.

A Műszaki Szekció vezetésében való részvétel pedig tovább erősítheti a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és az Egyetemi Könyvtár szakmai kapcsolatait az információszolgáltató intézményekkel és a műszaki területeken is tevékenykedő felsőoktatási intézményekkel egyaránt.

Ezúton is sok sikert kívánunk igazgató asszony munkájához ebben az új pozícióban is!