Budapest Főváros Kormányhivatala VIII. Kerületi Hivatala munkatársat keres

Álláshirdetés

Budapest Főváros Kormányhivatala (BFKH)

VIII. Kerületi Hivatala

Hatósági Főosztály

Kormányablak Osztály 2.

hatósági feladatok ellátására munkatársat keres

A kormánytisztviselői jogviszony időtartama:

Határozatlan kormányzati szolgálati jogviszony (próbaidő 6 hónap).

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 1087 Budapest, Kerepesi út 2-6.

Ellátandó feladatok:

Népesség-nyilvántartással, egyéni vállalkozással, mozgásában korlátozott személyek parkolási igazolványával, TAJ kártya ügyintézéssel kapcsolatos hatósági feladatok ellátása.

Feladat ellátásának feltételei:

·         magyar állampolgárság

·         cselekvőképesség

·         büntetlen előélet

·         vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása

·         erkölcsi bizonyítvány (3 hónapnál nem régebbi)

·         Budapest Főváros Kormányhivatalát vezető kormánymegbízott 26/2019. (VII. 4.) utasítása 1. fejezetének 27. pontja alapján Hatósági feladat

-         Felsőfokú végzettséggel: felsőoktatásban szerzett szakképzettség

-         vagy

-         Érettségi végzettséggel: érettségi végzettség és kormányablak ügyintéző vizsga.

Előnyt jelent:

·         Közigazgatási alap-szakvizsga megléte;

·         Kormányablak ügyintézői képzés megléte;

·         Legalább 1-3 év okmányirodában, vagy kormányablakban szerzett szakmai tapasztalat;

·         A kiemelten magas ügyfélforgalom miatt fejlett stressz tűrő képesség;

·         Gyors és magas fokú önálló munkavégzésre való képesség és kiemelt teherbíró képesség.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. CXXV. törvény rendelkezései, valamint a BFKH Közszolgálati Szabályzata az irányadó.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

·         Részletes, fényképes szakmai önéletrajz (a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. számú melléklete alapján, letölthető: https://kozigallas.gov.hu/oneletrajz%20sablon%20v1.7%20KSZF.xlsx közszolgálati önéletrajz sablon

·         Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okirat másolatát;

·         Erkölcsi bizonyítvány (3 hónapnál nem régebbi) – a pályázat benyújtásának nem, csak a munkakör betöltésének feltétele;

·         Nyilatkozatot, mely szerint a benyújtott önéletrajzban és mellékleteiben foglalt személyes adatoknak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

Az álláshely betölthetőségnek időpontja: Az elbírálást követő naptól tölthető be.

Jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. augusztus 21.

A jelentkezés benyújtásának a módja:

Elektronikus úton: kormanyablak@08kh.bfkh.gov.hu e-mail címre; postai úton: Budapest Főváros Kormányhivatala VIII. Kerületi Hivatala – Hatósági Főosztály – Kormányablak Osztály 1. (1082 Budapest, Baross utca 59.).