Online nyílt nap a HHK-n

December 3-án, pénteken 10 órától online nyílt napot tart a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Hadtudományi és Honvédtisztképző Kara (HHK), ahol a honvédtisztképzés, valamint a biztonságpolitika iránt érdeklődők kaphatnak részletes információkat az ország egyetlen katonai felsőoktatást folytató karának képzéseiről, felvételi követelményeiről, valamint a honvéd tisztjelöltek mindennapjairól.

A Ludovika TV stúdiójából közvetített és az NKE Facebook-oldalán élőben követhető eseményen megismerkedhetnek az alapképzések közül például a katonai vezető, a katonai logisztika, a katonai infokommunikáció és az állami légiközlekedési alapképzési szakokkal, de képet kaphatnak a civil nemzetközi biztonság- és védelempolitikai alap- és mesterképzési szakokról, valamint a védelmi infokommunikációs rendszertervező mesterképzési szakról is.

Az online nyílt nap során a haza szolgálata iránt elkötelezett, pályaválasztás előtt állók bepillanthatnak a Magyar Honvédség kiképzésébe, „eltölthetnek” egy napot a Campuson, betekinthetnek az MH Ludovika Zászlóalj mindennapjaiba és tanúi lehetnek az elsőéves honvéd tisztjelöltek ünnepélyes eskütételének is. A Hadtudományi és Honvédtisztképző Karon végzett hallgatóktól pedig megtudhatják, milyen az élet az NKE után, és mesélnek az Afganisztánban vagy Kínában eltöltött missziós tapasztalataikról is. A HHK képzései iránt érdeklődőknek lehetőségük lesz élőben feltenni a képzésekkel és a felvételi követelményekkel kapcsolatos kérdéseiket is. Végül, de nem utolsó sorban virtuálisan látogatást tehetnek a Ludovika Campuson és a Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campuson is.

A részletes program IDE kattintva érhető el.

Az idei év utolsó nyílt napját december 7-én rendezi meg az NKE Baján, ahol a Víztudományi Kar mutatkozik majd be.

Címkék: HHK Online nyílt