Változik a Ludovika Aréna uszodájának nyitvatartása

Megkezdődött a Ludovika Aréna uszodájának karbantartása. A létesítmény február 3-tól megváltozott nyitvatartás szerint fogadja az NKE hallgatóit, dolgozóit és a városlakókat, egészen a hónap közepéig.

A Ludovika Aréna uszodájának karbantartása február 2-ig csak részlegesen zajlik le. Ennek oka, hogy a Kőér utcai uszoda rendkívüli javítási munkálatai miatt a magyar úszóválogatott egyes versenyzői és a Kőbánya SC úszói a versenyszezonra történő alapozást az NKE uszodájában végzik el. Az edzések közötti időszakban a karbantartási munkálatok egy része lezajlik, azonban a komplexum a későbbiekben, a karbantartás befejezése miatt, rövidebb időszakokra bezár majd.

Ezért 2020. február 3-15. között az alábbiak szerint módosul az uszoda nyitvatartása:

Hétfő-Péntek: 9:00-14:00, 19:00-22:00

Szombat: 9:00-20:00

Vasárnap: 8:00-20:00

A reggeli úszóbérletek hétköznap 9:00-14:00 óra között igénybe vehetők, a lejárati idejük pedig meghosszabbítható. Kérdés esetén az Egyetemi Sportirodához (sportiroda@uni-nke.hu) lehet fordulni.

Február 16-tól a normál időszakban érvényes nyitvatartás szerint használható az uszoda.

A különleges helyzet és a Magyar Úszóválogatott zavartalan olimpiai felkészülése kapcsán az üzemeltetők türelmet és megértést kérnek.

Szöveg: Tasi Tibor