Megjelent a Bonum Publicum

A Nemzetek Európája Karrierprogramról, az Európai Unió intézményeivel való nem mindig felhőtlen kapcsolatról, valamint az áldozatsegítés fontosságáról is kérdeztük az egyetemi magazin aktuális számában Varga Judit Igazságügyi minisztert. A Bonum Publicumban részletes összeállítást olvashatnak a tanévzárásról, valamint a felújított és nemrégiben átadott Ludovika Szárnyépületről is. A lap annak is utánajárt, hogy mit is tartalmaz pontosan Magyarország nemrégiben elfogadott Nemzeti Biztonsági Stratégiája és mi is búcsúzunk „Ancsától”, azaz a Magyar Honvédség legendás, An–26-os szállítógépétől. Az Egyesült Államokban zajló erőszakhullám számos társadalmi kérdést vet fel, köztük azt is, hogy meddig terjedhet a véleménynyilvánítás szabadsága. A többi között erről, valamint a karanténok történetéről is olvashatnak a Bonum Publicum legfrissebb számában.

A Bonum Publicum júliusi száma ITT érhető el.

Címkék: Bonum Publicum