A tudomány kapujában - poszterverseny

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Doktorandusz Önkormányzata a Doktoranduszok Országos Szövetségének Hadtudományi, Közigazgatás-tudományi és Rendészettudományi Osztályaival, az NKE Szakkollégiumaival és az MHTT Kápolnai Pauer István Ifjúsági Klubjával együttműködésben idén is megrendezi a hagyományossá vált A tudomány kapujában című poszterversenyt, amelynek egyik szekciója az Európai Kiberbiztonsági Hónap rendezvénysorozat része.

A verseny lehetőséget kínál a tudományos pálya iránt érdeklődők számára kutatásaik és eredményeik bemutatására. A poszterek korlátozott számban kiállításra kerülnek, amelyek közül a szakmai zsűri által a legmagasabb pontszámmal értékelt poszterek készítői lehetőséget kapnak, hogy a „Haza szolgálatában” interdiszciplináris doktorandusz konferencián ismertessék a poszterükön összefoglalt kutatásaikat, eredményeiket.

További információk a pályázati felhívásban találhatók.