Új tankönyvek a LUDITA repozitóriumban

A Ludovika Digitális Tudástár és Archívum a Nemzeti Közszolgálati Egyetem szellemi vagyonát és kutatási produktivitását reprezentáló digitális tudástár.

A LUDITA az oktató- és tudományos kutatómunka során keletkezett dokumentumok mellett otthonául szolgál az Egyetemen (és jogelődjeinél) kiadott elektronikus jegyzeteknek, tankönyveknek és multimédiás tananyagoknak is.

Tartalomban gazdag E-jegyzetek, e-tankönyvek gyűjteményünk a KÖFOP-2.1.1-VEKOP-15-2016-00001 - A közszolgáltatás komplex kompetencia, életpálya-program és oktatás technológiai fejlesztése c. projekt kereteiben az alábbi kötetekkel bővült:

Gáva Krisztián – Smuk Péter – Téglási András Az Alaptörvény értékei : Értékkatalógus

A borítóképekre kattintva a letölthető kötetekről bővebben informálódhat.