Publikációs Nívódíj pályázat

Négy kategóriában hirdetett pályázatot a Publikációs Nívódíj elnyerésére a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora. Pályázni lehet a többi között kézikönyvvel, folyóirat cikkel, könyvrészlettel és konferenciaközleménnyel is.

A Publikációs Nívódíjra pályázni a jog-, közigazgatás- és rendészettudományok; a hadtudomány; a politikatudomány és nemzetközi tanulmányok, valamint a természet- és műszaki tudományok kategóriákban lehet. A pályázaton minden olyan egyetemi polgár részt vehet, aki foglalkoztatási jogviszonyban áll a Nemzeti Közszolgálati Egyetemmel. Kizárólag olyan elektronikusan vagy hagyományos formában elérhető műveket várnak, amelyek 2020. október 16. és 2021. október 15. között jelentek vagy jelennek meg. Fontos tudnivaló az is, hogy egy pályázó csak egy pályaművel vehet részt a folyamatban, a nívódíjat kategóriánként és alkategóriánként egy mű nyerheti el. A pályázatokat a tudományos rektorhelyettes által felkért szakértők bírálják el, a döntést a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora hozza meg.

A pályázatot elektronikusan kell benyújtani 2021. október 15-én éjfélig, az elbírálás határideje november 15.

További információ ITT.