Jelentős kutatás-fejlesztési források érkeznek az NKE-re

A  Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal 2021. november 25-ei döntése alapján a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) számára a 2022-ben induló Tématerületi Kiválósági Program keretében jelentős támogatásokat biztosít.

Az NKE Hadtudományi és Honvédtisztképző Kara (HHK) Alkalmazott katonai műszaki-, had-, és társadalomtudományi kutatások a nemzetvédelem, nemzetbiztonság területén  című pályázata 1.971.943.800 Ft támogatást kap.

Az NKE Rendészettudományi Kara (RTK) által benyújtott A XXI. századi biztonsági kihívások nemzetbiztonsági hangsúlyai című pályázat 570.000.000 Ft támogatáshoz jut.

Az NKE Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Karának (ÁNTK) a Fenntartható államkormányzás és innovatív közszolgáltatások elnevezésű pályázata 999.000.000 Ft támogatásban részesül.

A pályázatokat az érintett Karok, a Fejlesztési Igazgatóság és a Gazdasági Hivatal munkatársai állították össze, a nyertes pályázatokhoz gratulálunk és sikeres megvalósítást kívánunk!