Online nyílt napok az NKE-n

Az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar, a Rendészettudományi Kar és a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar már lezajlott nyílt napjai után december 9-én a Víztudományi Kar várja online nyílt napjára az érdeklődőket.

Az intézmény karai változatos programmal készülnek a felvételi előtt álló fiataloknak, akik többek között bepillanthatnak a hallgatói életbe, tájékoztatást kapnak az induló képzésekről és a felvételi követelményekről. A diákok beszélgetéseket hallgathatnak a nemzetközi lehetőségekről, az elhelyezkedési esélyekről volt hallgatóink beszámolói alapján, virtuális campustúra segítségével pedig szétnézhetnek az egyetemi campusokon.

A közvetítéseket 10:00 órától követhetik figyelemmel az érdeklődők az egyetem hivatalos facebook oldalán.

További részletek az NKE felvételi oldalán találhatók.

Címkék: online nyílt nap