Ajándékkönyvek az Országgyűlés Hivatalától

Újabb kézzel fogható eredménye van az Országgyűlés Hivatala és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem között fennálló együttműködésnek, ugyanis 43 különböző kiadvány köteteivel gazdagodott az NKE könyvtára. A könyvek már kölcsönözhetők.

Az Országgyűlés Hivatala és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem között fennálló hosszú távú együttműködés jegyében tett látogatást az Egyetemi Központi Könyvtárban Markója Szilárd, az Országgyűlési Könyvtár főosztályvezetője és Redl Károly főosztályvezető-helyettes. A megállapodás részét képezi a kölcsönös dokumentumcsere, így 43 különböző kiadvány - köztük a Nemzet Főtere könyvek, az Országházi séták, A magyar országgyűlések története, az Országgyűlési értekezések című sorozatok - mindösszesen 88 kötetével gyarapodott az NKE könyvtára. A könyvek az Egyetemi Központi Könyvtárban kölcsönözhetők.

Az Országgyűlés Hivatalától kapott kiadványok ITT tekinthetők meg a könyvtári katalógusban.