Megjelent a Bonum Publicum júniusi száma

A jegybank még jelentős munícióval rendelkezik a magyar gazdaság támogatására – nyilatkozta a Bonum Publicum júniusi számában Matolcsy György. A Magyar Nemzeti Bank elnökével készült interjúban szó esett arról is, hogy a koronavírus-helyzetre adott gyors és hatékony válaszok a hazai pénzügyi digitalizációt is jelentős mértékben ösztönözték, ami hosszabb távon az ország versenyképességét is erősíti. Exkluzív interjút adott a lapnak Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora is, aki a nemrégiben befejeződött tesztelés eredményéről és az egyetemi együttműködésekről is beszélt. A júniusi Bonumban a többi között részletes összeállítással jelentkezünk a Trianon 100 emlékévről és a nemrég elhunyt neves magyar történészről, John Lukacsról is megemlékezünk. Tartalmas kikapcsolódást, jó olvasgatást kívánunk a nyárra is!

A Bonum júniusi száma ITT érhető el.