Új pályázati időszak az Erasmus+ programban

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen is megnyílt az Erasmus+ tavaszi pályázati időszaka a 2020/2021-es tanévre. A programban részképzésre vagy szakmai gyakorlat teljesítésére lehet jelentkezni.

Az Erasmus+ az európai oktatás, képzés, ifjúságügy és sport támogatására irányuló uniós program, amely több mint 4 millió európai polgárnak ad lehetőséget arra, hogy tanulmányokat folytasson, képzésben vegyen részt és tapasztalatot szerezzen külföldön. A 2020/2021-es tanév tavaszi pályázati időszaka elkezdődött és február 28-án, 10 óráig tart. A hallgatói mobilitási programokra való pályázás kizárólag elektronikus formában történik, az online jelentkezési lap kitöltésével ITT

Ha valaki még bizonytalan a jelentkezéssel kapcsolatban, akkor érdemes ellátogatni a Nemzetközi Iroda által szervezet Erasmus+ Partner Expora, amely február 20-án, csütörtökön lesz az Orczy úti Kollégiumban.

Az Erasmus+ Programmal kapcsolatos bővebb információ IDE és IDE kattintva érhető el.

Bővebb információ: munkaidőben a NKE Nemzetközi Irodájánál és a kari koordinátoroknál.

Szöveg: Tasi Tibor

Címkék: ERASMUS+