Indul a Ludovika TV!

Napi rendszerességgel jelentkezik aktuális egyetemi és közéleti témákkal a február 3-tól induló Ludovika TV. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem YouTube csatornáján és Facebook közösségi oldalán minden hétköznap délután hat órától stúdióbeszélgetéseket, riportokat, interjúkat, péntekenként pedig hírösszefoglalókat tekinthetnek meg a nézők. Hétfőn nemzetközi-, kedden hallgatói-, szerdán közéleti-, csütörtökön pedig kulturális- és sport témák kerülnek képernyőre a Ludovika TV műsorán. Az első héten szó lesz például a Nemzeti Közszolgálati Egyetem nemzetközi kapcsolatairól, az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat idei terveiről, az USA-Irán konfliktusról és a Ludovika Zeneszalonról. A Ludovika TV szerkesztői várják a nézők ötleteit, javaslatait a kommunikacio@uni-nke.hu címre.

Az NKE YouTube csatornája ITT.

A beharangozó videó IDE kattintva érhető el.

Címkék: Ludovika TV