Újra lecsap a Plüss Kommandó, ezúttal az NKE-re is!

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campusára december 3-án, délben érkezik a Plüss Kommandó. Ez egy olyan országos jótékonysági rendezvénysorozat kezdeményezés, melynek keretében adományokat gyűjtenek különböző szervezeteknek. Legújabb akciójukban koraszülött osztályokra szeretnénk inkubátor vezérlőket, fénytakarókat vásárolni, pocakfészkeket, textil plüss ölelő kezeket gyártani. Ehhez várják az NKE hallgatóinak plüssjáték felajánlásait.

A Plüss Kommandót szervező Alapítvány az Alapítványokért (AAA) Alapítvány célja, hogy felhívja a figyelmet azokra a jótékonysági egyesületekre, alapítványokra, amelyek az adott évben a legtöbbet tettek környezetükért. A Plüss Kommandó amellett, hogy adományokat gyűjt különböző szervezeteknek, a gyermekeket is szeretné megtanítani arra, hogy önzetlenül adni jó. A Plüss Kommandó programmal az alapítvány olyan közösséget hoz létre, ahol közösen támogatnak különböző társadalmi kezdeményezéseket. A Koraszülött Hadművelet elnevezésű programjukban játékosan próbálnak segíteni a koraszülött babáknak, miközben óvodás és iskoláskorú gyermekeket tanítanak példákon keresztül az önzetlenségre és értékeink megóvására, a tisztelet megadására (katonai tisztelgéssel). A Kommandó egy nap alatt mindig több helyszínen csap le, ezek közül az egyik a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campusa, az Oktatási Épület előtti Campus tér. A szervezők sem jönnek üres kézzel, Mikulást hoznak az egyetemre, valamint katonai indulót és táncot is bemutatnak.

Találkozzunk december 3-án, délben a Campus téren!

További részletekről, és az alapítvány célkitűzéseiről itt tájékozódhat: https://www.alapitvanyokert.hu/pluss-kommando