Nevezz a KEK Run 2021-re!

Október 16-án a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) Ludovika Campusán rendezi meg a Kárpát-medencei Egyetemek Kupájának (KEK) futóversenyét, a KEK Run-t a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a BEAC.

Miért éri meg nevezni?

Mert nem számít, hogy kezdő vagy tapasztalt futó vagy, ez a verseny mindenkinek ajánlott.

Mert nevezéseddel egy nemes ügyet támogatsz: a futóverseny jótékonysági gyűjtéssel egészül ki, így akik csatlakoznak, jó ügy mellé állnak a társadalmi felelősségvállalás jegyében, hiszen a KEK Run minden résztvevője futásával támogatja a jótékonysági gyűjtést.  A jótékonysági gyűjtés során a kárpátaljai, Munkácsi 3. számú II. Rákóczi Ferenc Középiskola számára gyűjt adományokat a KEK szervezői csapata.

Mert egyéniben 5,5 és 10 km-en, vagy akár párban 10 km-en is megmérettetheted magad!

A KEK Run eseményhez olyan neves élsportolók adták nevüket mint a tokiói ezüstérmes, világbajnok párbajtőrvívó Siklósi Gergely és a BEAC kétszeres magyar bajnok maratoni futója, Csere Gáspár. A Ferencvárosi Torna Club a KEK kiemelt szakmai támogatója, így az FTC két sportolója is népszerűsíti az októberi eseményt, a 141-szeres válogatott kézilabdázó, Kovacsics Anikó, illetve a 34-szeres magyar bajnok Kazi Tamás középtávfutó.

A verseny ideje:

2021. október 16. 9 óra – 5,5 km egyéni

2021. október 16. 10 óra 30 perc – 10 km egyéni / páros váltó

A verseny helyszíne:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus (1083 Budapest, Ludovika tér 2.)

Rajt / Cél: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campuson az Orczy kalandpark melletti terület.

Útvonal információk: Az útvonal burkolata aszfalt, ezért arra használatos futócipő javasolt! A szintemelkedés minimális. 1 km-ént frissítőpont áll rendelkezésre.

Csapatinformációk: A 10 km-es távot 2 fős váltóban is lehet teljesíteni. (Váltás: 5,5 + 4,5 km)

A nevezési díjakról itt tájékozódhatnak. A regisztráció a nevezési díj befizetésével válik érvényessé. A versenyt chipes időmérőrendszerrel mérik.

Díjazás:

·         5,5; 10 km egyéni teljesítők: 1-3. helyezettjei férfi és női abszolút-, illetve korcsoport kategóriákban

·         10 km páros váltó: 1-3. helyezett csapat férfi, női, vegyes abszolút-, illetve korcsoport

Korcsoportok:  5,5 és 10 km egyéniben női és férfi kategória, illetve 10 km páros váltó férfi, női, vegyes kategória:

·         25 év alatti,

·         25-34 év,

·         35+

A verseny rendezője, a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club (BEAC) gyakorol minden jogkört a futóversenyen résztvevők, és a KEK-en közreműködő valamennyi személy felett, melyre a jogszabályok, valamint a jelen versenykiírás felhatalmazzák.

A versenykiírás itt érhető el.

Nevezés a versenyre az alábbi linken lehetséges.

Facebook-esemény: https://bit.ly/3mczdRh

Címkék: KEK Run 2021