Futsal döntő a Ludovikán

Megkezdődött az NKE Ludovika Campusán, a Ludovika Arénában a MEFOB futsal bajnokság négyes döntője, amelynek mérkőzéseit oltási igazolvánnyal, maszkhasználattal már a szurkolók is látogathatják.

A Final Four-ban a női és a férfi csapatok esetében nyilvános sorsoláson dől el az elődöntő párosítása, ahonnan a két győztes a döntőben, a két vesztes pedig a bronzmeccsen mérheti össze erejét. A nőknél a Testnevelési Egyetem és az ELTE csapatai egyenes ágon jutottak be a négyes döntőbe, amelynek résztvevője az Eszterházy Károly Egyetem és a Pécsi Tudományegyetem együttesei is. A férfiaknál a Testnevelési Egyetem, a Pannon Egyetem, a Budapesti Corvinus Egyetem és az ELTE csapatai versengenek a végső győzelemért. A versenybizottságnak Árendás Tamás, a MEFOB futsal referense és Mersich Péter, az MLSZ futsal szakágvezetője mellett Nagy Gergely Gyula, az NKE sportiroda vezetője is a tagja.

Címkék: futsal