NKE Hírek a Ludovika TV-n

Az Európai Uniónak lépéseket kell tenni a gazdaság talpra állításért, egy erősebb és innovatívabb Európa létrehozásáért – hangzott el a Ludovika Nagyköveti Fórumon, amelynek vendége Johannes Haindl, Németország nemrégiben kinevezett budapesti nagykövete volt. Trianon jelentősen átalakította a történetírás tudományát- erről is szólt a békeparancs 100. évfordulója kapcsán szervezett szakmai konferencia a Ludovikán. A héten folytatódott a Ludovika Szabadegyetem, ahol megtudhattuk, hogy Mohács után örökre elveszett önálló középhatalmi szerepünk, ezért nevezhető ez a korszak az első Trianonnak. Jelenleg mintegy 460 kutyavezető és 650 kutya teljesít szolgálatot a Magyar Rendőrség kötelékében. Az NKE SE Rendészeti Kutyás Szakosztálya által szervezett bemutatóról is láthatnak tudósítást a Ludovika Tv heti hírösszefoglalójában.