Speciális információk

Külön felületen tájékoztatja jelenlegi és leendő hallgatóit, valamint minden egyetemi polgárt a Nemzeti Közszolgálati Egyetem a szeptemberben induló új tanév és több más terület főbb tudnivalóiról. A jelenlegi helyzetben speciális szabályok érvényesek például a pótfelvételi eljárásrendre, illetve továbbra is érvényben vannak járványügyi intézkedések.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem főoldalára látogatók azt tapasztalhatják, hogy egy piros sáv jelent meg az oldal felső részén. A sávra kattintva a „Ludovika Digitális Oktatás” oldalra juthatunk, amely speciális információkat tartalmazó menüponttal frissült. Ebben olvashatnak az Egyetemen július 27-től érvényes járványügyi intézkedésekről, a 2020. évi pótfelvételi eljárás speciális szabályairól, valamint a 2020/2021. tanév indulásáról ide értve a külföldi részképzés, valamint a külföldi kiküldetések és vendégfogadások tervezésével kapcsolatos információkat.

A „Speciális információk a 2020/21-es tanévre” elnevezésű menüpontot IDE kattintva is elérhetik.

Szöveg: Tasi Tibor