Évfolyamelsők jutalmazása az ORFK-n

2018. október 15-én délelőtt került sor az ünnepségre az ORFK sajtótermében. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karának r. tisztjelöltjei és a Rendészeti Szakgimnáziumok diákjai, valamint a képzési intézmények dolgozói vehették át jutalmukat Dr. Pozsgai Zsolt r. vezérőrnagy úrtól, az országos rendőrfőkapitány személyügyi helyettesétől az tanintézmények vezetői jelenlétében. A jutalmazott hallgatók és diákok valamennyien kiemelkedő tanulmányi eredményük alapján évfolyamelsők lettek tanintézményükben.

A Rendészettudományi Karról Szóládi Georgina Tilla r. tisztjelölt és Szabó Flóra Emese r. tisztjelölt az Alfa évfolyam 1. szakaszának hallgatói távollétükben kaptak elismerést, Héczey Nikoletta r. tisztjelölt Charlie évfolyam 1. szakaszának hallgatója és Rohonyi Aliz r. tisztjelölt Bravo évfolyam 1. szakaszának hallgatója személyesen vehették át elismerésüket. Dr. Pozsgai r. vezérőrnagy úr köszöntőjében méltatta az intézmények szakmai és nevelő munkáját, a minőségi utánpótlás nevelés példaképéül állította a jutalmazottakat. A Kar vezetését Dr. habil. Hautzinger Zoltán tanszékvezető, egyetemi docens, oktatási rektorhelyettes úr képviselte az ünnepségen.

Szöveg: Cserhalmi Pál r. őrnagy

Címkék: ORFK jutalmazás