Az Országgyűlési Őrség vezetői látogattak az RTK-ra

A szervezet vezetőinek delegációját és a küldöttség vezetőjét, Tóth László ogy. dandártábornokot, az Országgyűlési Őrség parancsnokát dr. habil. Boda József ny. nb. vezérőrnagy, az RTK dékánja köszöntötte. Boda József elsőként a rendőrtisztképzés kezdeteire tekintett vissza, majd ismertette az RTK szervezeti felépítését. A képzés rendszeréről szólva kiemelte a közelmúlban létrejött Kiberbűnözés Elleni Tanszéket és a Rendészettudományi Doktori Iskolát.

Az Országgyűlési Őrség parancsnoka megköszönte a meghívást és a lehetőséget, hogy megtekinthetik az RTK új campusát. Tóth László elismerően szólt az új objektumról, egyúttal felajánlotta az RTK dékánjának, hogy ha szükséges, bármilyen szakmai támogatást megadnak a kar munkájához.